Dieta Online

Jak przebiega współpraca ??

1.

ZAMAWIASZ

2.

WYPEŁNIASZ ANKIETĘ

3.

OTRZYMUJESZ DIETĘ

4.

OSIĄGASZ SWÓJ CEL

1.

ZAMAWIASZ

2.

WYPEŁNIASZ ANKIETĘ

3.

OTRZYMUJESZ DIETĘ

4.

OSIĄGASZ SWÓJ CEL

Moi podopieczni

Co dokładnie otrzymujesz ?

Plan żywieniowy z dokładną gramatura produktów

Dokładne odmierzanie składników diety jest ważnym elementem zdrowego i zbilansowanego żywienia. Pozwala na kontrolę kalorii i makroskładników, zapewnia lepsze rezultaty, pomaga w uniknięciu niedoborów i nadmiaru składników odżywczych, ułatwia przygotowywanie posiłków i zwiększa świadomość żywieniową.

Listę zamienników

Jeśli nie lubisz lub nie możesz jeść danego produktu, możesz go zastąpić innym, który bardziej Ci odpowiada. Pozwoli to również na urozmaicenie diety i uniknięcie monotonii. Niektóre produkty mogą być droższe od innych, a lista zamienników może pomóc Ci wybrać tańszą opcje. A gdy nie możesz znaleźć danego produktu w sklepie, możesz go zastąpić innym, który jest łatwiej dostępny.

Swobodę w przygotowywaniu posiłków.

Technika przygotowania posiłków dowolna. Ty decydujesz ile chcesz spędzać czasu w kuchni. Masz także możliwość wyboru jednej z 5 opcji przygotowania posiłków:
1. Możesz codziennie przygotowywać inne posiłki
2. Możesz gotować obiady na 2 dni
3. To co robisz na kolację, to samo przygotowujesz od razu na II śniadanie na następny dzień
4. Gotujesz obiad na 2 dni i to co na kolację, to samo przygotowujesz od razu na II śniadanie na następny dzień
5. Wszystkie posiłki przyrządzasz od razu na 2 dni

Wskazówki żywieniowe

Wskazówki pomogą Ci w zrozumieniu, jak stosować dietę, jak komponować posiłki aby osiągnąć swoje cele, schudnąć, przytyć lub poprawić stan zdrowia. Pomogą uniknąć błędów żywieniowych.

Analizę badań (jeśli je posiadasz)

Niektóre nieprawidłowości w wynikach badań mogą być oznaką problemów zdrowotnych, o których możesz nie wiedzieć. Pomogę Ci w zidentyfikowaniu tych problemów.

Stałą opiekę dietetyka

Nieograniczony kontakt telefoniczny. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości. W razie trudnych chwil pomogę się zmotywować.

Analizę postępów

Cotygodniowa analiza postępów. Przesyłanie analizy wagi ciała co tydzień może pomóc Ci w monitorowaniu swoich postępów, utrzymaniu motywacji, wczesnym wykrywaniu problemów, dostosowaniu diety i upewnieniu się, że wszystko przebiega jak należy.
Zamów swoją dietę Online

DIETA ONLINE - PIERWSZE ZAMÓWIENIE

wybierz tą opcję gdy zamawiasz pierwszy raz

249 

DIETA ONLINE KONTYNUACJA

wybierz tą opcję gdy chcesz przedłużyć dietę

149 zł

Wykupując pakiet diety otrzymujesz 7 dniowy plan żywieniowy do stosowania przez okres 4 tygodni oraz opiekę dietetyka przez ten okres. W celu kontynuacji po tym czasie należy przedłużyć współpracę.

Kontakt

Formularz kontaktowy